Sâmbătă 15 iun. 10:00
Blondi | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 15 iun. 12:30
Amal | Supernova
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 15 iun. 15:00
Răpirea | Fără limită
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 15 iun. 17:30
Cadru permanent | Competiție
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 15 iun. 20:00
Daniel Auerbach | Competiție
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 15 iun. 22:30
Punct de trecere | Competiție
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 10:00
Vulpea și iepurele salvează pădurea | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 12:30
Calea spre excelență | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 14:45
Reprezentația | Supernova
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 17:30
Fetele tot fete | Competiție
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 20:00
Frate de-o vară | Competiție
Detalii Ia bilet
Duminică 16 iun. 22:30
Fata îndărătnică | Competiție
Detalii Ia bilet
Luni 17 iun. 12:30
Albinele cenușii | Supernova
Detalii Ia bilet
Luni 17 iun. 15:00
Daniel Auerbach | Competiție
Detalii Ia bilet
Luni 17 iun. 17:30
Punct de trecere | Competiție
Detalii Ia bilet
Luni 17 iun. 20:00
Celălalt fiu | Competiție
Detalii Ia bilet
Luni 17 iun. 22:30
Day Tripper | Competiție
Detalii Ia bilet
Marți 18 iun. 12:30
Frate de-o vară | Competiție
Detalii Ia bilet
Marți 18 iun. 15:00
Fata îndărătnică | Competiție
Detalii Ia bilet
Marți 18 iun. 17:30
Scriitorul | Supernova
Detalii Ia bilet
Marți 18 iun. 19:30
Omul de argilă | Competiție
Detalii Ia bilet
Marți 18 iun. 21:15
Bătrânul burlac | Competiție
Detalii Ia bilet
Miercuri 19 iun. 12:30
Celălalt fiu | Competiție
Detalii Ia bilet
Miercuri 19 iun. 15:00
Day Tripper | Competiție
Detalii Ia bilet
Miercuri 19 iun. 17:30
Ziua lui Kalman | Ziua Maghiară
Detalii Ia bilet
Miercuri 19 iun. 19:30
Hipnoza | Competiție
Detalii Ia bilet
Miercuri 19 iun. 22:00
Unde merg elefanții | Competiție, Smart 7, ZFR
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 10:00
Cadru permanent | Competiție
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 12:00
Bătrânul burlac | Competiție
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 16:00
Fluturi de noapte | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 18:00
Omul de argilă | Competiție
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 20:00
Fetele tot fete | Competiție
Detalii Ia bilet
Joi 20 iun. 22:30
Vara cu Carmen | Smart 7
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 10:00
Hipnoza | Competiție
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 12:00
Încredere | 3×3
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 14:30
Dincolo de granițe | Supernova
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 17:00
Unde merg elefanții | Competiție, Smart 7, ZFR
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 19:45
Maia – Portret cu mâini | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Vineri 21 iun. 22:15
Clasat | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 10:00
Rusalka | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 12:30
Moromeții 3 | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 15:00
Pelicule de familie | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 17:30
Ext. Mașină. Noapte | Zilele Filmului Românesc
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 20:00
Cucul | Full Moon
Detalii Ia bilet
Sâmbătă 22 iun. 22:30
Plan 75 | FOCUS Japan
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 10:00
Arnold cel precaut și piatra fericirii | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 12:30
Testament | Supernova
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 15:00
Soarele meu | FOCUS Japan
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 17:30
Proiecția filmului câștigător al premiului pentru regie
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 20:00
Proiecția filmului câștigător al premiului special al juriului
Detalii Ia bilet
Duminică 23 iun. 22:30
Erecția lui Toribio Bardelli | Fără limită
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 10:00
Vulpea și iepurele salvează pădurea | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 12:30
Blondi | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 15:00
Singură cu tata | miniTIFF
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 17:30
Să râzi, să cânți, poate să plângi | Fără limită
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 19:00
Povești din bucătărie | Supernova
Detalii Ia bilet
Luni 24 iun. 22:30
Puncte de suspensie | Full Moon
Detalii Ia bilet